alfanamas.lt


Molio dekoras

Molio tinkas – be pavojingų cheminių medžiagų, mineralinės kilmės ir visiškai pralaidus garams, todėl puikiai tinka šiaudinių, molinių ar kitos natūralios statybos namų vidaus apdailai.

Molio tinkas tiks ir tiems, kurie ieško išskirtinių ir labai gražių interjero sprendimų.

Mes tinkuojame sienas ir lubas. Dirbame kruopščiai ir atsakingai

Naudojame tinką iš clay.lt

Kainos:

PaslaugaKomentarasKaina su PVM
Sienų tinkavimas (su mūsų medžiagomis)Naudojame tinką ir pigmentus iš clay.lt . Kaina svyruoja dėl pasirinkto pigmento ir tinko spalvos (rudas/baltas)Nuo 19 iki 23 Eur. už kvadratinį metrą.
Lubų tinkavimas (su mūsų medžiagomis)Naudojame tinką ir pigmentus iš clay.lt . Kaina svyruoja dėl pasirinkto pigmento ir tinko spalvos (rudas/baltas)Nuo 23 iki 27 Eur. už kvadratinį metrą.
Sienų tinkavimas (su jūsų medžiagomis)Jeigu tai nėra clay.lt produktas, prieš pradėdami darbus turėsime pasigaminti mėginį (kainuoja papildomai)18Eur. už kvadratinį metrą.
Lubų tinkavimas (su jūsų medžiagomis)Jeigu tai nėra clay.lt produktas, prieš pradėdami darbus turėsime pasigaminti mėginį/pavizdį (kainuoja papildomai)22Eur. už kvadratinį metrą.
Mėginio/pavyzdžio gamybaNet ir tinkuojant medžagomis iš clay.lt rekomenduojame užsakyti didesnį pavyzdį, tam kad geriau suprasti kokia spalva ir tekstūra labiau patinka.50 Eur.
Atvykimas į darbo vietą 15km atsumu nuo Molėtų centro nemokamai. Jei reikia atvykti toliau, imamas papildomas mokestis. Pvz. Darbuotis reikia 50km nuo Molėtų. 50km – 15km = 35km; 35km x 1eur = 35eur už atvykimą kiekvieną dieną.1 Eur už papildoma km.
PastoliaiJeigu sienos/lubos aukštesnės negu 4m imamas papildomas mokestis pastolių naudojimui9 Eur už dieną

Proudly powered by WordPress