Šildymas

sildymas

UAB “Alfa namas” protingo namo sistema apjungia visas Jūsų name ar ofise esančias šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas.

Šių sistemų veikimas yra optimizuojamas ir supaprastinamas valdymas.

Jums nereikia lakstyti prie kiekvieno radiatoriaus atskirai ar ieškoti kondicionieriaus distancinio pultelio. Vieno valdymo pulto mygtuko paspaudimu jūs nustatote norimą temperatūrą namie ir sistema pati automatiškai parenka kokį prietaisą jungti.

Sistemos pagrindinis privalumas yra taupymas.

Apjungdama visas sistemas, ji neleidžia dubliuotis prietaisų darbui. Tarkim jei vonioje norint palaikyti tinkamą temperatūrą užtenka grindų šildymo, tai ji atjungia radiatorių, kad jis nedubliuotu darbo. Jei reikia atvėsinti patalpą, tai sistema orlaidžių ir langų pagalba pirmiausia naudos šaltą orą iš lauko ir tik paskutiniu atveju įjungs kitus vėsinimo prietaisus reikalaujančius elektros energijos. Sistema gali name šildymą paskirstyti pagal jūsų buvimą. Naktį jums miegant norima temperatūra palaikoma tik tuose kambariuose kur žmonės miega. Kituose ji sumažinama keliais laipsniais. Ryte prieš atsikeliant temperatūra vėl pakeliama. Taip pat daroma ir Jums nesant namie.

Yra paskaičiuota, kad šios sistemos pagalba galima sutaupyti 30-50proc šildymo išlaidų.

Sužinokite kiek kainuoja “Protingas namas”. Spauskite čia…