Apšvietimas

apsvietimasApšvietimas – viena iš svarbiausių jaukumą kuriančių priemonių įvairiose erdvėse. Šiai dienai dauguma šviestuvų valdomi atskirais mygtukais skirtingose vietose. Šviestuvai iškart pradeda šviesti pilnu pajėgumu. Tai gana nepatogu.

Protingo namo sistema apjungia visus namo ar biuro šviestuvus. Taip apšvietimas yra valdomas iš vienos ar kelių Jums patogių vietų. Šviestuvai pradeda šviesti laipsniškai ir tolygiai, taip akis pripranta prie apšvietimo lygio. Protingai valdomas apšvietimas leidžia sutaupyti iki 50 proc. apšvietimui sunaudojamos elektros energijos.

Protingo namo sistemos valdomas apšvietimas gali patenkinti visus kliento poreikius.

Keli pavyzdžiai:

Apšvietimo stiprumas:

Paprastas šviestuvas, kuris visuomet vienodai šviečia, protingo namo sistemos pagalba reguliuojamas priklausomai nuo natūralaus apšvietimo lygio. Jeigu ploto erdvę dalinai apšviečia natūrali dienos šviesa, šviestuvui yra duodamas signalas šviesti ne pilnu pajėgumu. Tokiu būdu yra taupoma elektros energija ir jai skirtos Jūsų lėšos.

Scenų kūrimas: (Jūsų užprogramuotas automatinis vienos ar kelių erdvių apšvietimas)
Norint žiūrėti televizorių, paskaityti knygą ar eiti miegoti, Jums nereikia eiti prie kiekvieno šviestuvo ir jų atskirai išjungti. Protingo namo sistema supaprastina šį procesą, vieno mygtuko paspaudimu užprogramuodama Jūsų pasirinktą apšvietimą ir jo intensyvumą (sukurdama taip vadinamą sceną). Tai gali būti, pavyzdžiui: “Televizoriaus žiūrėjimo” scena, kai visi šviestuvai išjungiami ir paliekamas degti tik vienas silpno intensyvumo. “Romantiško vakaro” scena, kai dega tik tam tikri, taip vadinami akcentiniai šviestuvai, kurie kambariui suteikia ramybės ir jaukumo atmosferą. “Nakties” scena. Visame name yra išjungiami šviestuvai vieno mygtuko paspaudimu prie jūsų lovos. Jei naktį atsikeliate ir norite nueiti į tualetą ar kitą namo dalį, judesio daviklio pagalba šviestuvai įsijungia tik tose vietose kur jūs vaikštote ir šviečia silpniau, kad neerzintų akių.

Šviestuvo reagavimas į judesį:
Šviestuvai gali būti automatiškai užprogramuojami reaguoti, kai Jūs užeinate į atskirą patalpą (tai gali būti Jūsų kambarys, kabinetas ir pan.) ir išeinate iš jos. Tokiu būdu galite būti užtikrinti, kad nepaliksite įjungtos šviesos tuščiame kambaryje ar kabinete. Atskiri jungikliai tokiu atveju nėra reikalingi. Tai patogu ir paprasta. Apšvietimo laikas – galite lengvai valdyti šviestuvus reguliuodami jų apšvietimo pradžią, pabaigą, bendrą apšvietimo laiką. Tarkim, lauke namo fasado apšvietimas automatiškai įsijungtų saulei nusileidus ir išsijungtų 2 val. nakties.

Reguliuokite ir valdykite apšvietimą pagal savo poreikius!

Sužinokite kiek kainuoja “Protingas namas”. Spauskite čia…